Novinky na 1.trhu


Chocofactory

Charakteristickými znaky čokoládových dortů z Chocofactory jsou plná čokoládová chuť, hutná krémová konzistence a intenzivní čokoládová vůně. Všechny dorty pečou absolutně bez mouky.

Hlavní surovinou je čokoláda, kakaová hmota, kakaové máslo, kakaové boby a koření. Tyto exotické suroviny hledají a dopravují přímo z míst pěstování a sklizní, kde se nachází malé továrničky na zpracování kakaových bobů. „Čokoládovými zdroji“ jsou například Madagaskar, Kolumbie, Peru, Dominicana, vše v originální chuti a vůni.

„Každá surovina, kterou si najdeme, má svůj příběh. Co můžeme a stihneme, si vyrobíme sami, s minimem techniky. U nás ještě pracují ruce, hmoždíř, metly na šlehání a váleček na těsto,“ říká pan Kotal, zakladatel čokoládovny.

 

 

 

Projekt TamarindTree na Farmářském trhu na Kulaťáku v březnu představí 3 druhy čínských plněných knedlíčků dim sum s omáčkami, bůčkové nebe neboli pork bun a japonskou polévku ramen.

V rámci Školy vaření TamarindTree si knedlíčky dim sum také budete moct vyzkoušet za drobný poplatek připravit na trhu sami.

Budou Vám nabídnuty suroviny k výrobě, zkusíte si knedlíčky zabalit a nakonec i napařit.

 

 

FIshhouse

 

 

 Pořádá:
Ve spolupráci s:
Partneři kulaťáku:
Partneři sdružení:
verbalni-logo kudyznudy_logo

© 2012 Farmářské trhy, z.s. – organizátor Farmářských trhů na Kulaťáku | Design by Plechárna | Developed by Hanyes