Média

Loga ke stažení

 

Logo Farmářské trhy z. s. - pořadatele Trhů na Kulaťáku

FT-logo.pdf

FT-logo.jpg

 

Logo Trhů na Kulaťáku

 

Kulatak-logo.pdf

 Kulatak-logo.jpg 

 

 

Tiskové zprávy

Tonda Obal na Farmářských trzích na Kulaťáku 31.8.2019

Na Farmářských trzích na Kulaťáku se již několikátým rokem třídí odpad. Po celou dobu jsou na trhu umístěny popelnice na tříděný odpad s edukativními informacemi.

Třídění se učí i děti v dětském koutku - pravidelně využívají aktivity, které děti hravou formou seznámí, jak se odpad třídí a recykluje.

V sobotu 31.8.2019 již po několikáté na Farmářské trhy na Kulaťáku za dětmi dorazí Tonda Obal, který už naučil za dvacet let svého působení třídit více než 2 milióny dětí. 

Venkovní vzdělávací akce je určená pro všechny zájemce o třídění, sportovní aktivity a zábavu. Děti si mohou zasoutěžit o zajímavé ceny, ověřit a rozšířit své znalosti o třídění, zaskákat v pytlích, složit maxidomino či maxipuzzle, zatrénovat hod míčků na cíl, uvidí vzorky recyklátů a mnoho dalšího.

 

Partnerem akce je nezisková společnost EKO-KOM, která pro Farmářské trhy na Kulaťáku pravidelně zajišťuje třídění odpadu.

Padesátka velvyslanců zahájí již čtvrtý ročník

mezinárodního Festivalu ambasád FOOD & CULTURE

v sobotu 8. června.

 

V sobotu 8. června 2019 od 8 do 18 hodin se uskuteční v rámci Farmářských trhů na Kulaťáku v Praze 6

již čtvrtý ročník prezentace chutí a kultury FESTIVAL AMBASÁD FOOD & CULTURE.

Festival je letos věnovaný oslavě 30. výročí návratu demokracie a svobody

a získání možnosti volně cestovat mimo republiku a otevřít hranice

pro návštěvníky z celého světa.

Přes padesát zemí představí pod záštitou svých velvyslanců a ambasád gastronomii všech kontinentů.

Akce podobného rozsahu je nejen v Praze, ale v celé ČR ojedinělá.

Tradiční menu připraví zahraniční kuchaři, na pódiu se vystřídá řada zahraničních hudebních a kulturních produkcí. Festival ambasád se bude konat v prostoru Farmářský trhů i na přilehlých loukách.

 

Letošní ročník festivalu bude ještě více zaměřen na ochranu životního prostředí. Organizátoři zajistili používání vratných kelímků, v celém areálu budou popelnice na tříděný odpad.

Zároveň pořadatelé doporučují všem návštěvníkům, aby nechali své auto 8. června doma,

mimo jiné si budou moci dát bezstarostně skleničku.


V uplynulém roce akci navštívilo 15 000 návštěvníků, zahraniční gastronomie se prezentovala

na 64 stáncích pod záštitou 44 ambasád. 

 

Standardní farmářská nabídka Farmářský trhů na Kulaťáku, která bude v letošním roce rozšířena

do Technické ulice, zůstane zachována, aby si návštěvníci mohli nakoupit tradiční zboží, zeleninu, ovoce, uzeniny, nápoje, květiny, sýry, marmelády, vajíčka, mléčné výrobky, pečivo, koláče, maso, bylinky, med, rakytník. Nebudou chybět ani oblíbené restaurace. 


Akci pořádá Městská část Praha 6 a Farmářské trhy na Kulaťáku.

Pro návštěvníky je vstup na akci zdarma.


Záštitu nad Festivalem ambasád převzal Senát Parlamentu ČR, Ministerstvo zahraničních věcí ČR,

Hlavní město Praha a Hospodářská komora ČR.

Farmářské trhy na Kulaťáku běží již desátou sezónu a staly se vzorem pro mnohé následovatele.

Prodejci jsou pečlivě vybíráni a kontrolováni, nabídka se neustále doplňuje. O trhy se stará početný tým lidí, který sleduje nové trendy, koncipuje doprovodné akce, kulturní program, zajišťuje akce a chod dětského koutku a každý pátek trhy staví a v sobotu po trhu zase uklízí. 

Farmářské trhy na Kulaťáku navštěvuje pravidelně pět až šest tisíc lidí nejen z Prahy 6, ale z celé Prahy

a jejího blízkého okolí. Prodejci se sjíždějí doslova z celé republiky. 

 

Kontakt

Andrea Vodňanská, andrea@farmarske-trhy.cz, mobil 603 820 152

www.farmarske-trhy.cz

 

Seznam zemí na Festivalu ambasád 2019

 

 

Země s trvalým diplomatickým zastoupením v ČR

 

Afghánistán, Alžírsko, Argentina, Arménie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Demokratická republika Kongo, Ekvádor, Egypt, Filipíny, Ghana, Gruzie, Chorvatsko, Indonésie, Irák, Izrael, Jemen, Kanada,
Korejská republika, Kypr, Libanon, Libye, Maďarsko, Malajsie, Maroko, Mexiko, Moldavsko, Mongolsko, Německo, Nigérie, Norsko, Pákistán, Palestina, Peru, Pobřeží Slonoviny, Portugalsko, Rumunsko, Rusko,
Řecko, Salvador, Severní Makedonie, Slovensko, Slovinsko, Spojené arabské emiráty,
Spojené království Velké Británie a Severního Irska, Srbsko, Thajsko, Ukrajina, Vietnam.

 

Země bez trvalého diplomatického zastoupení v ČR

 

Sultanát Omán, Súdán, Tchaj-wan.

 

Partnerská města Městské části Prahy 6

 

 

Bayreuth – Německo, Poreč – Chorvatsko.

 

Velikonoční dílny v dětském koutku na Farmářských trzích na Kulaťáku

Tradiční farmářské trhy na Kulaťáku v Praze 6 patří dlouhodobě mezi největší a nejoblíbenější farmářské trhy.

Velké oblibě se těší i dětský koutek, kde je každý týden pro děti připraven zajímavý program v rámci projektu Malý Farmář.

Následující tři soboty jsou věnovány přípravám na Velikonoce.

Přijďte s námi přivítat jaro a velikonoční čas výrobou pomlázek, líta a nebo třeba sázením osení. Víte, co symbolizuje na Velikonoce beránek nebo vejce? Tyto a další podobné hádanky na vás čekají v našem Velikonočním kvízu. Dorazte a uvidíte, že o Velikonocích ještě zdaleka všechno nevíte.

Jaký bude program jednotlivých sobot?

6. dubna - sázení osení, vyrábění zapichovátek různými technikami

13. dubna. - pletení věnečků a dekorací z březového proutí, zdobení velikonočního líta

20. dubna - pletení pomlázek, zdobení velikonočního líta

a každou sobotu také velikonoční kvíz nebo poznávačka jarních květin, velikonoční omalovánky a tvoření z papíru.

Vstup volný.

 

Těšíme se na Vás i Vaše děti!

Farmářské trhy na Kulaťáku se konají každou sobotu od 8 do 14 hodin.

www.farmarske-trhy.cz Farmářské trhy na Kulaťáku, Vítězné náměstí, Praha 6

Andrea Vodňanská

Desátá sezóna Farmářských trhů na Kulaťáku začíná v sobotu 2. března.

DESÁTÁ SEZÓNA FARMÁŘSKÝCH TRHŮ NA KULAŤÁKU ZAČÍNÁ V SOBOTU 2. BŘEZNA

 

Tradiční farmářské trhy na Kulaťáku patří dlouhodobě mezi největší a nejoblíbenější. Každou sobotu je pravidelně navštíví pět až šest tisíc lidí nejen z Prahy 6, ale z celé Prahy a blízkého okolí. Prodejci se na Kulaťák sjíždějí doslova z celé republiky.

„K desátému výročí zahájení prvních velkých farmářských trhů v Praze připravujeme refrešovaný koncept Farmářských trhů s důrazem na představení českých regionálních potravin a jejich dodavatelů, ekologii a vzdělávání dětských návštěvníků v našem projektu Malý farmář,“ říká jedna z organizátorek Andrea Vodňanská.

 

Sortiment trhů je pečlivě vybírán a doplňován, o trhy se stará početný tým lidí, který oslovuje nové prodejce, sestavuje sortiment trhů, sleduje nové trendy, koncipuje doprovodný program a tematické akce, chod dětského koutku se vzdělávacími aktivitami a každý pátek trhy staví a v sobotu po trhu zase uklízí.

„Farmářské trhy na Kulaťáku už dávno nejsou jen místem, kde se prodává čerstvá zelenina, maso a pečivo z venkova. Vnímáme je jako společensko – kulturní akci, která v průběhu let získala velkou oblibu veřejnosti a vydobyla si u ní významný respekt,“ konstatuje místostarosta Prahy 6 Jan Lacina /STAN/, který má v radě městské části farmářské trhy na starosti.

V nabídce trhů se nově objeví Perníčkovi, Avocado bistro, Indická restaurace, hovězí velkostatek Tetín, zmrzlina Rolls Bros a sojové produkty Soyka. V průběhu března budou na stáncích první bylinky, medvědí česnek, ale také jarní květiny – narcisy, tulipány a hyacinty do vázy i v květináčích.

 

V sobotu 8. června 2019 od 8 do 18 hodin proběhne již čtvrtý ročník unikátního Festivalu ambasád FOOD AND CULTURE. Cílem organizátorů je rozšířit dosavadní spolupráci s desítkami velvyslanectví, z nichž většina sídlí právě v Praze 6.

 

Na podzim také proběhne druhý ročník Festivalu malých pivovarů. Letos se budou prodejci více střídat, šanci tak dostanou i nováčci a vznikající podniky, také z Prahy 6. Známí a oblíbení prodejci ale na trhu zůstanou. Organizátoři se zaměří zejména na rozšíření cateringu a oddychové zóny, budou připravovat sezonní akce a umožní také návštěvníkům ochutnávky kuchyní z celého světa. Na každém trhu je živá muzika, která dodá tu pravou atmosféru. Pro děti v dětském koutku běží pravidelně oblíbený naučně kreativní projekt Malý farmář, který rozvíjí dětskou fantazii a tvořivost.

Od samého počátku je na dejvickém trhu vždy několik stánků s charitou, organizátoři dlouhodobě podporují zejména organizace sídlící na Praze 6, například s Domovem svaté Rodiny, který poskytuje celoroční pobytové služby lidem s postižením a nabídku běžných příležitostí k sociálnímu začleňování. Dále s Dílnou Eliáš, ve které lidé s mentálním nebo fyzickým postižením rozvíjejí pracovní a sociální dovednosti v rámci keramické dílny. Během roku spolek Farmářské trhy sám charitativní akce také organizuje.

Pořadatelé v  Dejvicích také hledí na své okolí, pro návštěvníky a prodejce je zajištěna možnost třídit odpad a osvěta v této oblasti, mezi stánky se objevuje i sortiment podporující trendy zero waste, prodejci postupně omezují používání jednorázových plastů

 

Farmářské trhy na Kulaťáku se konají každou sobotu od 8 do 14 hodin.

 

 

Po čtyři adventní soboty od 8 do 14 hodin si můžete nakoupit farmářské

a domácí dobroty na Adventních trzích na Kulaťáku.

 

Na farmářských trzích na Kulaťáku vás čeká každou adventní sobotu klasický bohatý sortiment -  občerstvení, svařené víno, vynikající káva, horké mošty, zelenina, pečivo, sladkovodní i mořské ryby, maso, uzeniny, sýry, různé druhy cukroví (včetně bezlepkového), víno, pečené kaštany, adventní věnce, květiny a sváteční vazby, vánoční ozdoby, chvojí, jmelí a drobné designové dárky. Tradičně je velký zájem i o koutek zahraničních delikates a regionálních produktů.

Mezi vánočním sortimentem se objeví také různé druhy keramiky, přírodní kosmetika, dřevěné či pletené hračky, oblečení pro děti, dětské knížky, kuchyňské zboží, vykrajovátka nebo skleněné ozdoby. Nákup si můžete uložit pestrobarevných plátěných tašek. A pro ty, kterým není lhostejná ochrana přírody, jsme připravili vázy, mísy a skleničky z recyklovaného skla.

 Ve vánoční nabídce nebudou chybět ani živé ryby, rybí polévka, smažený kapr s bramborovým salátem nebo hranolky ze pstruha či kapří kousky.

Pro děti je připraven každou sobotu vytápěný dětský koutek s programem Malý farmář. Děti si mohou vytvořit originální vánoční přáníčka, ozdoby z přírodnin nebo řetězy na stromeček. Dílny pod vedením zkušených lektorech budou využívat také recyklované materiály.

Sváteční náladu navodí i hudební program.

Sledujte /www.facebook.com/farmarsketrhy/

 

www.farmarske-trhy.cz

 

 

 

 

Pivní festival na Kulaťáku od 8 do 18 hodin

V sobotu 22. září od 8 do 18 hodin bude probíhat v rámci Farmářských trhů na Kulaťáku v Praze 6 Festival malých pivovarů. Jedná se o jednorázovou akci, které se zúčastní přes třicet malých pivovarů z celé ČR.

Nabídka pivovarů bude opravdu široká - pivní speciály, ležáky, pšeničná piva, APA, IPA, Porter, svrchně i spodně kvašená piva. Standardní nabídka trhů zůstane zachována po celou dobu prodeje.

Prodejci i farmáři pro návštěvníky připraví také bohaté občerstvení:

nakládaný hermelín, houbový guláš, houbová bramboračka, kulajda, smaženice, chléb s houbami, hovězí guláš, paštiky a pomazánky na chleba, škvarky do kornoutu, grilovaná uzená kolena, pastrami, bramboráky, klobásy (grilované nebo z udírny), grilovaná vepřová žebírka/ribsy, pivní chléb, pivní rohlíky a mnohé další.

Po celý den je připraven kulturní program na podiu i tradiční dětský koutek s projektem Malý farmář, tentokrát česko-anglicky.

Akce se koná pod heslem „Pivo patří do skla“. Pro návštěvníky budou v prodeji speciální pivní sklenice za 79 Kč. Farmářské trhy na Kulaťáku od samého počátku třídí odpad a předcházejí jeho vzniku.

Seznam pivovarů:

Břevnovský klášterní pivovar Svatého Vojtěcha, Bubenečský pivovar, Cobolis pivovar Ládví, Jihlavský radniční právovárečný pivovar, Křinický pivovar Falkenštejn, Měšťanský pivovar Kutná Hora, Minipivovar Pánů Z Růže, Pivovar a restaurace Boršov, Pivovar Bizon, Pivovar Cvikov, Pivovar Glokner, Pivovar Hostivar, Pivovar Chříč, Pivovar Kácov, Pivovar Kousek piva, Pivovar Kytín, Pivovar Ossegg, Pivovar Permon, Pivovar Raven, Pivovar Trilobit, Pivovar Záhora, Pivovar Žatec, Podřípský rodinný pivovar, Rodinný minipivovar Pacov, Rodinný pivovar Gwern, Rodinný pivovar U Vacků, Starokladenský pivovar, Únětický pivovar, Vinohradský pivovar 

Více na www.farmarske-trhy.cz

https://www.facebook.com/events/1863971130575834/

 

Již třetí ročník Festivalu ambasád FOOD AND CULTURE v sobotu 12. května 2018!

V sobotu 12. května 2018 se uskuteční v rámci Farmářský trhů na Kulaťáku v Praze 6 již třetí ročník prezentace chutí a kultury FESTIVAL AMBASÁD FOOD AND CULTURE.

Gastronomie z celého světa se představí na Farmářských trzích pod záštitou ambasád, na pódiu se vystřídá několik zahraničních hudebních a kulturních produkcí.

V uplynulém roce akci navštívilo přes 12 000 návštěvníků, zahraniční gastronomie se prezentovala na 55 stáncích pod záštitou 37 ambasád.

Standardní farmářská nabídka, která bude v dolní polovině trhu, zůstane zachována, aby si návštěvníci mohli nakoupit tradiční zboží, zeleninu, ovoce, uzeniny, nápoje, květiny, sýry, marmelády, vajíčka, mléčné výrobky, pečivo, koláče, maso, bylinky, med, rakytník. Nebudou chybět ani oblíbené restaurace.

Prodejní doba akce je prodloužena, a je od 8 do 16 hodin.

Jeden z organizátorů Farmářských trhů na Kulaťáku Pavel Šťastný připomíná, že akce vznikla z tradice spolupráce s ambasádami z Asie a Afriky. „Myšlenka vznikla u nás na Farmářském trhu na Kulaťáku při představení sdružení zemí Jihovýchodní Asie ASEAN. Nápad oslovit všechny ambasády iniciovali velvyslanci Thajska a Malajsie. Podobné akce v menším měřítku jsme již pořádali, například země Jihovýchodní Asie se k nám pravidelně vrací. Takto velkou akci jsme však uspořádali v loňském roce poprvé. Její úspěch nás překvapil, zájem ambasád i návštěvníků byl enormní, proto jsme se rozhodli akci zopakovat i letos.“

Akci pořádá Městská část Praha 6 ve spolupráci Farmářskými trhy na Kulaťáku.

Vstup pro návštěvníky akce je zdarma.

Záštitu nad Festivalem ambasád převzala Hospodářská komora České republiky.

Farmářské trhy na Kulaťáku běží již devátou sezónu a staly se vzorem pro mnohé následovatele. Prodejci jsou pečlivě vybíráni a kontrolováni, nabídka se neustále doplňuje.  O trhy se stará početný tým lidí, který sleduje nové trendy, koncipuje doprovodné akce, kulturní program, zajišťuje akce a chod dětského koutku a každý pátek trhy staví a v sobotu po trhu zase uklízí.

Farmářské trhy na Kulaťáku navštěvuje je pravidelně pět až šest tisíc lidí nejen z Prahy 6, ale z celé Prahy a jejího blízkého okolí. Prodejci se sjíždějí doslova z celé republiky.

www.farmarske-trhy.cz, www.festivalambasad.cz

 

 

Devátá sezóna Farmářských trhů na Kulaťáku začíná v sobotu 3. března.

 

Tradiční farmářské trhy na Kulaťáku (Praha 6) patří dlouhodobě mezi největší a nejoblíbenější farmářské trhy. Navštěvuje je pravidelně každou sobotu pět až šest tisíc lidí nejen z Prahy 6, ale z celé Prahy a jejího blízkého okolí. Prodejci se na Kulaťák sjíždějí doslova z celé republiky.

„Když jsme před osmy lety začínali, nikoho by nenapadlo, že trhy poběží tak dlouho a vytvoří takový boom napříč celou republikou. Jsme rádi, že si návštěvníci naše trhy oblíbili a tráví tam stále více času.“, říká jedna z organizátorek Andrea Vodňanská

Sortiment trhů je pečlivě vybírán a doplňován, o trhy se stará početný tým lidí, který oslovuje nové prodejce, sestavuje sortiment trhů, sleduje nové trendy, koncipuje doprovodné akce program, zajišťuje akce a chod dětského koutku a každý pátek trhy staví a v sobotu po trhu zase uklízí.

V průběhu března se na stáncích objeví první bylinky, medvědí česnek, ale také jarní květiny – narcisy, tulipány a hyacinty do vázy i v květináčích.

V sobotu 12. května 2018 od 8 do 16 hodin proběhne již třetí ročník Festivalu ambasád FOOD AND CUTURE, cílem organizátorů je rozšířit spolupráci s desítkami velvyslanectví, z nichž řada sídlí právě v Praze 6.

Letos se budou prodejci více střídat, šanci tak dostanou i nováčci a vznikající podniky, také z Prahy 6. Známí a oblíbení prodejci ale na trhu zůstanou. Organizátoři se zaměří zejména na catering, budou připravovat speciální akce a umožní tak návštěvníkům ochutnávky kuchyní z celého světa. Na každém trhu je živá muzika, která dodá tu pravou atmosféru. Pro děti v dětském koutku běží pravidelně oblíbený naučně kreativní projekt Malý farmář, který rozvíjí dětskou fantazii a tvořivost.

Od samého počátku je na dejvickém trhu vždy několik stánků s charitou, organizátoři dlouhodobě podporují zejména organizace sídlící na Praze 6, například s Domovem svaté Rodiny, který poskytuje celoroční pobytové služby lidem s postižením a nabídku běžných příležitostí k sociálnímu začleňování. Dále s Dílnou Eliáš, ve které lidé s mentálním nebo fyzickým postižením rozvíjejí pracovní a sociální dovednosti v rámci keramické dílny.

 

Pořadatelé v  Dejvicích také hledí na své okolí, trhy jsou od začátku přirozeně „bezobalové“.

Lidé si nosí vlastní obaly například na vajíčka, zeleninu ukládají nejčastěji přímo do košíků bez jakýchkoli sáčků.

Některé obaly se také vracejí nebo vyměňují při nákupu nového zboží.

Několikrát se prodávaly i látkové pytlíky na bezobalové nákupy a plátěné tašky i síťovky a samozřejmě košíky.

Pro návštěvníky a prodejce je zajištěna možnost třídit odpad a osvěta v této oblasti. 

 

Farmářské trhy na Kulaťáku se konají každou sobotu od 8 do 14 hodin.

 

 

www.farmarske-trhy.cz www.praha6.cz

 

 

 

 

 

Adventní Farmářské trhy na Kulaťáku

zahajují pátek 1. prosince v poledne

 

Po čtyři adventní pátky a soboty si můžete nakoupit farmářské a domácí dobroty na Adventních trzích na Kulaťáku. Čeká vás klasický bohatý sortiment -  občerstvení, svařené víno, zelenina, pečivo, sladkovodní i mořské ryby, maso, uzeniny, sýry, různé druhy cukroví (včetně bezlepkového), adventní věnce, květiny a sváteční vazby, vánoční ozdoby, stromky, chvojí a drobné dárky.

Mezi vánočním sortimentem se objeví i různé druhy keramiky, přírodní kosmetika, dřevěné hračky, oblečení pro děti, dětské knížky, kuchyňské zboží, vykrajovátka nebo skleněné ozdoby. Nebudou chybět ani živé ryby nebo rybí polévka.

 

Pro děti je připraven každou sobotu vytápěný dětský koutek s programem Malý farmář. Děti si mohou vytvořit vánoční přáníčka, ozdoby z přírodnin nebo řetězy na stromeček. Pod vedením zkušených odborných lektorek budou využívat

především recyklované materiály.

 

Sváteční náladu navodí i hudební program například:

Matěj Kolařík a Traja, Šárka Fidlers, Kateřina Vacková.

Sledujte /www.facebook.com/farmarsketrhy/

 

 Nabídku Adventních Farmářských trhů obohatí ledová plocha, která bude návštěvníkům trhů k dispozici zdarma od 8. prosince.

 

Adventní Farmářské trhy na Kulaťáku se konají v termínech

1. a 2. 12., 8. a 9. 12., 15. a 16. 12., 22. a 23. 12. 2017

Vždy v pátek od 12 do 18 hodin a v sobotu od 8 do 14 hodin.

 

 

www.farmarske-trhy.cz

 

Letní Farmářské trhy na Kulaťáku

Farmářské trhy na Kulaťáku se konají již třetím rokem pravidelně každou sobotu od 8 do 14 hodin. Pořadatelé spolu s městskou částí tak vyhověli četným žádostem návštěvníků trhů.

Termíny trhů tedy jsou: 1.7., 8.7., 15.7., 22.7., 29.7., 5.8., 12.8., 19.8. a 26.8.

Zákazníci se mohou těšit především na čerstvé české ovoce a zeleninu, kdy mezi sklizením a okamžikem prodeje často uplyne jen několik hodin. Naši prodejci budou mít v nabídce také například patizony, různé odrůdy mrkve, růžovou žíhanou řepu, melouny, okurky Kiwano, citrónové okurky, fenykl nebo baby lilky.

V pestré nabídce trhů se objeví letní ovoce, jako jsou třešně, meruňky, jablka, maliny, rybíz nebo angrešt. Nebude chybět ani sezónní zelenina jako jsou cukety, kedlubny, cherry rajčata, květáky, papriky nebo „nakládačky“. Mezi oblíbené pěstitele patří například Jamborovi z Čáslavi, pan Havrda ze Syrovína, pan Ill ze Šlapanic či Zelenkovi z Brozan nad Ohří. Letní sortiment obohatí Květiny expres, trvalky a sazeničky od pana Říšského ze Sluh nebo paní Pazourkové z Roudnice nad Labem. Osvěžení zákazníci najdou u Sahary se sezónními limonády, šťáv ze Lhenic nebo také u Gelaterie & Caffé Amato, která nabídne pravou italskou zmrzlinu. Skvělou atmosféru doladí odpočinková zóna s lehátky, která jsou na prosluněné louce k dispozici všem návštěvníkům trhu.

Pro dětské návštěvníky je připraven dětský koutek s programem Malý farmář a FarmArt.

 

Více na www.farmarske-trhy.cz

Úspěšný Festival ambasád FOOD AND CULTURE se po roce opakuje!

V sobotu 13. května 2017 se uskuteční v rámci Farmářský trhů na Kulaťáku v Praze 6 již druhý ročník prezentace chutí a kultury FESTIVAL AMBASÁD FOOD AND CULTURE.

Gastronomie z celého světa se představí na 55 stáncích pod záštitou 37 ambasád, na pódiu se vystřídá několik zahraničních hudebních a kulturních produkcí.

Pokrytí zemí podle jednotlivých kontinentů: Asie 18, Amerika 3, Afrika 7, Evropa 9.

Standardní farmářská nabídka, která bude v dolní polovině trhu, zůstane zachována, aby si návštěvníci mohli nakoupit tradiční zboží, zeleninu, ovoce, uzeniny, nápoje, květiny, sýry, marmelády, vajíčka, mléčné výrobky, pečivo, koláče, maso, bylinky, med, rakytník. Nebudou chybět ani oblíbené restaurace.

Prodejní doba akce je prodloužena, a je od 8 do 16 hodin.

Jeden z organizátorů Farmářských trhů na Kulaťáku Pavel Šťastný připomíná, že akce vznikla z tradice spolupráce s ambasádami z Asie a Afriky. „Myšlenka vznikla u nás na Farmářském trhu na Kulaťáku při představení sdružení zemí Jihovýchodní Asie ASEAN. Nápad oslovit všechny ambasády iniciovali velvyslanci Thajska a Malajsie. Podobné akce v menším měřítku jsme již pořádali, například země Jihovýchodní Asie se k nám pravidelně vrací. Takto velkou akci jsme však uspořádali v loňském roce poprvé. Její úspěch nás překvapil, zájem ambasád i návštěvníků byl enormní, proto jsme se rozhodli akci zopakovat i letos.“

Akci pořádá Městská část Praha 6 ve spolupráci Farmářskými trhy na Kulaťáku.

Záštitu nad Festivalem ambasád převzala Hospodářská komora České republiky.

 

Farmářské trhy na Kulaťáku běží již osmých rokem a staly se vzorem pro mnohé následovatele. Prodejci jsou pečlivě vybíráni a kontrolováni, nabídka se neustále doplňuje.  O trhy se stará početný tým lidí, který sleduje nové trendy, koncipuje doprovodné akce, kulturní program, zajišťuje akce a chod dětského koutku a každý pátek trhy staví a v sobotu po trhu zase uklízí.

Farmářské trhy na Kulaťáku navštěvuje je pravidelně pět až šest tisíc lidí nejen z Prahy 6, ale z celé Prahy a jejího blízkého okolí. Prodejci se sjíždějí doslova z celé republiky.

 

www.farmarske-trhy.cz

 

Osmá sezóna Farmářských trhů na Kulaťáku začíná v sobotu 4. března 2017.

Tradiční farmářské trhy na Kulaťáku (Praha 6) patří dlouhodobě mezi největší a nejoblíbenější farmářské trhy. Navštěvuje je pravidelně pět až šest tisíc lidí nejen z Prahy 6, ale z celé Prahy a jejího blízkého okolí. Prodejci se na Kulaťák sjíždějí doslova z celé republiky.

Sortiment trhů je pečlivě vybírán a doplňován, o trhy se stará početný tým lidí, který oslovuje nové prodejce, sestavuje sortiment trhů, sleduje nové trendy, koncipuje doprovodné akce program, zajišťuje akce a chod dětského koutku a každý pátek trhy staví a v sobotu po trhu zase uklízí.

I v letošním roce chystají organizátoři opět několik novinek a zajímavých akcí, například rozšíří spolupráci s desítkami velvyslanectví, z nichž řada sídlí právě v Praze 6, v květnu proběhne druhý ročník Festivalu Ambasád. Ten v loňském roce zaznamenal obrovský úspěch mezi návštěvníky i samotnými diplomaty.

Malá upoutávka proběhne již na jaře, kdy organizátoři připravují představení gastronomie ze Sultanátu Omán. Je to pro Českou republiku nová země, která zatím u nás nemá ambasádu, ale se kterou se nyní intenzivně rozvíjejí přátelské vztahy na mnoha úrovních. Na Kulaťáku se bude prezentovat farma Sheika Ziyada z městečka Barka s nejlepším ománským medem, svatební halvou a dalšími specialitami.

Letos se budou prodejci více střídat, šanci tak dostanou i nováčci a vznikající podniky, také z Prahy 6. Známí a oblíbení prodejci ale na trhu zůstanou. Na každém trhu je živá muziku, která dodá tu pravou atmosféru, pro děti v rámci projektu Malý farmář dětský koutek.

Dalším tahákem bude škola vaření pod širým nebem, která doplní již tak širokou nabídku farmářského menu. Stánků s občerstvení jsou na trhu již dvě desítky a organizátoři budou hledat další možnosti, jak vyzkoušet chutě a vůně dálek například prezentací zajímavých národních kuchyní. První možnost připravit menu sami bude právě na prvním trhu 4. března. Připravovat se budou čínské plněné knedlíčky dim sum pod vedením zkušeného kuchaře z TamarindTree.

Od samého počátku je na dejvickém trhu vždy několik stánků s charitou, organizátoři dlouhodobě podporují zejména organizace sídlící na Praze 6, například s Domovem svaté Rodiny, který poskytuje celoroční pobytové služby lidem s postižením a nabídku běžných příležitostí k sociálnímu začleňování. Dále s Dílnou Eliáš, ve které lidé s mentálním nebo fyzickým postižením rozvíjejí pracovní a sociální dovednosti v rámci keramické dílny.

Farmářské trhy na Kulaťáku dlouhodobě spolupracují také například s projektem Dobroty s příběhem, který nabízí pracovní terapii lidí s mentálním postižením v sociálně-terapeutické dílně na Slapech.

Pořadatelé v  Dejvicích také hledí na své okolí, pro návštěvníky a prodejce je zajištěna možnost třídit odpad a osvěta v této oblasti. 

Farmářské trhy na Kulaťáku se konají každou sobotu od 8 do 14 hodin.

www.farmarske-trhy.cz www.praha6.cz

 

Jak v kuchyni slaví na farmářském trhu 3. narozeniny!

Přijďte v sobotu 17. 9. oslavit 3. narozeniny webu jakvkuchyni.cz! Zveme vás na Farmářské trhy na pražském Kulaťáku, kde se na Vás budeme těšit na stánku Jak v kuchyni od 8:00 do 14:00.

Jak v kuchyni je web nejen o potravinách a jejich skladování, vaření a receptech, odstranění obalů a třídění odpadu a aktuálních trendech.

Průběžně zajišťujeme rozličné kratochvíle od soutěží, duelů kuchařek, vědomostních kvízů až po rady, tipy a zkušenosti od čtenářek. Při tom všem nezapomínáme ani na maminky a děti.
Důležitou součástí jakvkuchyni.cz je osvěta v oblasti třídění a správného nakládání s obalovými odpady, s nimiž se v kuchyni běžně a často setkáváme.

Co vás na Kulaťáku čeká?

Sladké pečivo vybrané z nejpopulárnějších receptů „jévékáčka“ - třeba zapečené vločky s brusinkami a kokosem, lahodný kringel nebo americké „donuty“ ve zdravé formě!
Těšit se můžete také na speciální minimagazín s recepty inspirovanými farmáři, samolepky na kořenky či na nádoby na třídění odpadu a mnoho dalšího. Bude vás to sice stát trošku času, ale určitě nebudete litovat!

Soutěž o hodnotné ceny!

Od 17. 9. do 17. 10. 2016 se můžete zapojit do online soutěže o hodnotné ceny.
Můžete vyhrát poukaz na nákup kuchyňského příslušenství, voucher na kurzy vaření, krásný embosovaný váleček, předplatné kulinářského časopisu o vaření, zástěry Jak v kuchyni, soupravu třídicích tašek a mnoho dalších cen.

Soutěž najdete 17.10.2016 na webu jakvkuchyni.cz pod bannerem Speciál z farmářských trhů 2016.

Jakvkuchyni.cz je jedním z projektů autorizované obalové společnosti EKO-KOM a.s.
V současné době je třídění odpadů v domácnosti běžnou součástí každodenního života více než 72% občanů ČR.

 

Tonda Obal doputoval na Farmářské trhy na Kulaťáku

Na Farmářských trzích na Kulaťáku se již pět let třídí odpad. Po celou dobu jsou na trhu umístěny popelnice na tříděný odpad s edukativními informacemi.

Třídění se učí i děti v dětském koutku - pravidelně využívají aktivity, které děti hravou formou seznámí, jak se odpad třídí a recykluje.

V sobotu 25.6. na Farmářských trzích na Kulaťáku za dětmi dorazí Tonda Obal, který už naučil za téměř dvacet let svého působení třídit 2 milióny dětí.  

Venkovní vzdělávací akce je určená pro všechny zájemce o třídění, sportovní aktivity a zábavu. Děti si mohou zasoutěžit o zajímavé ceny, ověřit a rozšířit  své znalosti o třídění, zaskákat v pytlích, složit maxidomino, zatrénovat hod míčků na cíl, uvidí vzorky recyklátů a mnoho dalšího.

Partnerem akce je nezisková společnost EKO-KOM, která pro Farmářské trhy na Kulaťáku již pátým rokem zajišťuje třídění odpadu.

 

 

V sobotu 23.4.2016  se koná 250. Farmářský trh na Kulaťáku

Farmářské trhy na Kulaťáku se začaly pořádat v roce 2010 jako první velký trh v České republice v novodobé historii. Letos již úspěšně běží sedmá sezóna a farmářských trhů jsou desítky po celé zemi.

Na začátku to nebylo vůbec jednoduché, prodejci nevěřili, že trhy budou úspěšné, nebylo takřka co prodávat, výrobci nebyli na přímý prodej připraveni, ani vybaveni, dokonce se muselo farmářům na prvních trzích přispívat na naftu, aby na Kulaťák přijeli.

7.sezóna statisticky:      

V současné době organizátoři vybírají již ze 631 prodejců a dodavatelů.

Celkem za celou dobu bylo postaveno 22 500 stánků, neboť Farmářské trhy na Kulaťáku se každý pátek staví (a v sobotu po trhu bourají).

Bohatý sortiment zahrnuje ovoce, zeleninu, mléčné výrobky, maso, uzenářské výrobky, kávu, čaje, ořechy, bylinky, houby, mošty a šťávy, pekařské výrobky, občerstvení, květiny, ryby, víno, rukodělné výrobky, vejce, koření.

Existuje také řada specialit, které jinde těžko seženete, jako je na příklad: detoxikační březová voda, mladá minikuřátka, lahodná houba – kačenka česká, medvědí česnek, různě barevné mrkve, nepřeberné množství bylinek, maso z pratura a spoustu dalších věcí dle sezony.

Na každém trhu návštěvníci najdou bohatý catering, který po sedm let připravovali známí kuchaři. Jako první vařil na trhu svá nepřekonatelná vajíčka Radek Příhonský  (Grand hotel Pupp, Karlovy Vary), a dále Filip Sailer (Kluci v akci), Roman Vaněk a Marek Hora (PRAKUL), Hana Michopulu, Lenka Požárová a další.

Podpora zdravého životního stylu je samozřejmostí, se společností EKO-KOM již šestým rokem na trhu třídíme odpad, spolupracujeme se Slow food youth network Prague . Po celou dobu byly trhy zrušeny pouze dvakrát, z důvodu povodní a hurikánu.

Dětský koutek je na každém trhu se zajímavým programem vedeným zkušenými lektory.

Akce a projekty:

Kulaťák na cestách -  dlouhodobě objíždí farmáře přímo farmách a kontroluje jejich provozovny.

Malý farmář odstartoval v roce 2015, a je to bilingvní vzdělávací program v Dětském koutku určen dětským návštěvníkům.

Příklady:

Zvířátka z Točníku, Velikonoční tvoření, Sázíme hrášek, Poznej ovoce a zeleninu, Ochutnej a poznej  byliny a koření, Rozeznej druhy ořechů, Recyklohrátky, Sázíme bylinky, Poznáváme jarní květiny a další.

Charita na farmářských trzích - Na všech trzích se vystřídalo více než 30 charit, například Domov svatého Karla Boromejského, Dobroty s příběhem, Dílna Eliáš, Sedlec, Domov sv. rodiny, . Uspořádali jsme také několik akcí – Kníropad, prodej květin ve prospěch Domova sv. Karla Boromejského a další.

Farmářské trhy se konají ve spolupráci s Městkou částí Praha 6.

Přijďte i Vy v sobotu 23.4. na Farmářské trhy na Kulaťáku od 8 do 14 hodin.

www.farmarske-trhy.cz

 

V Praze dne 20.4.2016

 

  

 

 

Sedmá sezóna Farmářských trhů na Kulaťáku začíná v sobotu 27. 2. 2016

 

Farmářské trhy na Kulaťáku (Praha 6) patří dlouhodobě mezi největší a nejoblíbenější farmářské trhy. Navštěvuje je pravidelně pět až šest tisíc lidí nejen z Prahy 6, ale z celé Prahy a jejího blízkého okolí. Prodejci se na Kulaťák sjíždějí doslova z celé republiky.

Sortiment trhů je pečlivě vybírán a doplňován, o trhy se stará početný tým lidí, který každý pátek trhy staví a v sobotu po trhu zase uklízí.

V letošním roce chystají organizátoři opět několik novinek a zajímavých akcí, například ve spolupráci s ambasádami.

Letos se budou prodejci více střídat, šanci tak dostanou i nováčci a vznikající podniky. Známí a oblíbení prodejci na trhu zůstanou. Samozřejmá je nabídka k tematickým akcím jako jsou Velikonoce, květinové trhy, zabíjačka, polévkobraní a v neposlední řadě i Adventní trhy. Na každém trhu je živá muziku, která dodá tu pravou atmosféru, pro děti v rámci projektu Malý farmář dětský koutek.

Na trhu je již 13 stánků s občerstvením, takže zákazníci nenakupují jen suroviny, ale i hotové pokrmy z nich. Letos nově přibude také stánek s oblíbenými vývary.

Zahájení trhů stanovili organizátoři na sobotu 27.2., neboť 5.3. začínají na Praze 6 jarní prázdniny. „Chtěli jsme dát příležitost našim věrným zákazníkům, aby si mohli po zimě na hory nakoupit své oblíbené potraviny.“

Na prvním trhu budou nově v nabídce sýry s olivami či pažitkou, jogurty s javorovým sirupem nebo kravský tvaroh od Statku Oblík, mléčné výrobky jako sýry s lískovými ořechy, sušenými rajčaty nebo se švestkami od Sýry Kroupa. Kachnička narůžovo s kachními specialitami jako jsou jemně uzená kachní prsa, konfitovaná kachní prsa v portském víně s tymiánem nebo kachní škvarky. Nově také vývar Silák, šest hodin tažený, který je vyráběn z kuřecího masa, čerstvé zeleniny a kvalitního koření. Dále na zákazníky čekají džemy Rose Garden s příchutěmi citrón s vanilkou, pomeranč s fíky marinovaný v portském víně nebo meruňka s levandulí. Moštárna Louny nabídne např. jablečno-zázvorový mošt, jablečno-rakytníkový, jablečno-bezový nebo višňový s dužinou.

Již od samého počátku je na dejvickém trhu vždy několik stánků s charitou, organizátoři dlouhodobě podporují zejména organizace sídlící na Praze 6, nebo také Dobroty s příběhem - pracovní terapie lidí s mentálním postižením v sociálně-terapeutické dílně na Slapech.

Pořadatelé v  Dejvicích také hledí na své okolí, pro návštěvníky a prodejce je zajištěna možnost třídit odpad a osvěta v této oblasti. 

Farmářské trhy na Kulaťáku se konají každou sobotu od 8 do 14 hodin.

Všechny informace najdete na www.farmarske-trhy.cz

 

  

 

  

To nejlepší z Farmářských trhů na Kulaťáku a na Petřinách přijede do Fakultní nemocnice v Motole

Tisková zpráva ze dne 10. prosince 2015

V úterý 15. 12. 2015 a ve středu 16. 12. 2015 od 8 do 18 hodin proběhnou první Farmářské trhy Motol v areálu nemocnice FN Motol (u výstupu ze stanice metra Nemocnice Motol).

„Vedení nemocnice se rozhodlo uspořádat pro své zaměstnance a klienty první Farmářské trhy v areálu nemocnice. Pokud se nápad osvědčí, určitě bychom chtěli v podobných aktivitách pokračovat,“ říká JUDr. Ing. Miloslav Ludvík, MBA, ředitel FN Motol. Slavnostní zahájení proběhne v úterý 15. 12. 2015 v 10 hodin na piazzettě budovy F, tedy v prostorách před ředitelstvím nemocnice FN Motol.

„Na Farmářské trhy na Kulaťáku chodím od začátku takřka pravidelně, vlastně skoro pořád. Kromě výborných farmářských produktů oceňuji tamní sousedskou a přátelskou atmosféru, kterou bychom rádi přenesli i k nám do Motola,“ říká MUDr. Martin Holcát, MBA, náměstek FN Motol.

„Do Motola jezdíme často s dcerou, a proto mě napadlo uskutečnit zde Farmářské trhy. To místo se na trhy přímo nabízí. FN Motol má cca 5500 zaměstnanců a dále tu jsou pacienti, na které by se nemělo zapomínat, neboť dobré jídlo rovná se dobré zdraví. Nápad se zalíbil i náměstkovi ředitele Martinovi Holcátovi, a tak jsme se pustili s celým týmem farmářských trhů do příprav, “ říká Miroslav Dušek, jeden z organizátorů trhů.

„Pro zdravotnictví jako výtvarník pracuji již 25 let, a jsem rád, že jsem se prostřednictvím svého koníčka, kterým je dobré a kvalitní jídlo, „prokousal“ k příjemné spolupráci s touto největší nemocnicí v ČR,“ říká spoluorganizátor trhů Pavel Šťastný, grafik a designér.

V nabídce bude plnohodnotný sortiment farmářských trhů včetně zeleniny, pečiva, mléčných výrobků a uzenin, ale také typické vánoční produkty, jako jsou například cukroví, oříšky, med, jmelí, chvojí, ryby a drobné vánoční dárky. Zájemci z řad zaměstnanců a návštěvníků nemocnice si budou moci vybrat z nabídky více než čtyřiceti stánků.

Seznam prodejců najdete na www.farmarske-trhy.cz

 

Kontakt pro média:

Andrea Vodňanská, Farmářské trhy z.s., e-mail: andrea@farmarske-trhy.cz

 

 

 

 

Adventní Farmářské trhy na Kulaťáku zahajují

již tento pátek 27.11. 2015 ve 12 hodin.

 

Po čtyři adventní pátky a soboty si přijďte nakoupit zeleninu, pečivo, ryby, cukroví, adventní věnce, stromky, chvojí  a drobné dárky.

Na Adventních trzích vás čeká klasický bohatý sortiment, občerstvení, svařené víno, dětský koutek každou sobotu s programem Malý farmář.

V sobotu 5.12. bude na trhu Mikuláš a jeho družina od 10 hodin.

V pátek a v sobotu 11. a 12.12. se představí partnerské město Prahy 6 Roncegno Terme, v nabídce budou typické regionální produkty a hlavně jedlé kaštany, které oblast proslavily.

Každý pátek od 16 hodin hudební vystoupení:
27.11.  VÁNOČNĚNÍ Pražské konzervatoře
  4.12.  Brigita a Štěpán o Vánocích
11.12.  Břevnovský chrámový sbor
18.12.  HarmCore JazzBand – soubor gymnázia Jana Keplera

Adventní Farmářské trhy na Kulaťáku se konají v termínech

27./28.11., 4./5.12., 11./12.12. a 18./19.12.

Vždy v pátek od 12 do 18 hodin a v sobotu od 8 do 14 hodin.

 

Sledujte www.farmarske-trhy.cz

 

 

 

4.11.

Již potřetí se budou na Farmářských trzích na Kulaťáku prezentovat země ze sdružení ASEANu.

Filipíny, Indonésie, Malajsie, Thajsko a Vietnam jsou země, které představí návštěvníkům trhů v sobotu 7.11. svou gastronomii. „Zemědělství se nedělí na české, francouzské nebo italské, dělí se pouze kuchyně a my chceme umožnit návštěvníkům našich trhů zahraniční produkty poznat,“ vysvětlují organizátoři trhů Pavel Šťastný a Miroslav Dušek.

Na trzích budou prezentovat národní kuchyně kuchaři, kteří většinou vaří na ambasádách, v nabídce budou též regionální produkty z oblasti.

ASEAN – Sdružení států jihovýchodní Asie

Území členských států ASEAN nyní pokrývá plochu 4,5 milionu km2, má přibližně 600 milionů obyvatel (což je o téměř 150 miliónů obyvatel více než v Evropské unii) a hovoří se zde 14 oficiálními jazyky.

Pražskou skupinu ASEANu založili v roce 2009 ambasadoři Indonésie, Malajsie, Filipín, Thajska a Vietnamu působícími v Praze.

Rýže v mnoha podobách, byliny, koření, nebo třeba omáčka z kvašených ryb, rolky s kokosem, tropické ovoce mnoha chutí a ochutnávky s vůní dálek se špetkou chilli vás čekají v sobotu na Kulaťáku.

V květnu letošního roku v rámci spolupráce s MČ Praha 6 a ambasádami jsme představili také gastronomii a kulturu africké skupiny Alžírsko, Kongo, Egypt, Ghana, Jihoafrická republika, Libye, Maroko, Nigérie a Tunisko.

„Do budoucna chceme určitě v podobných akcích pokračovat“, říká místostarosta Jan Lacina.

 

 25.3.

 
Tisková zpráva
Farmářské trhy na Kulaťáku startují v sobotu 28.3.
program MALÝ FARMÁŘ
 
Program je určen dětským návštěvníkům farmářských trhů a je naučně vzdělávací aktivitou.
Má zajímavým a hravým způsobem vysvětlit dětem, jak se které potraviny na trh dostanou, jak se vyrábí,  zpracovávají a uchovávají.
Děti se také dozví, jak si mohou něco sami vypěstovat, seznámí se s  méně známými druhy ovoce a zeleniny.
Naučí se rozpoznávat v kuchyni používané byliny a koření.
Pro pražské děti bude zajímavé setkání se živými zvířaty. Děti se v dětském koutku naučí i různé rukodělné techniky.
Součástí programu jsou i doporučení na zajímavé výlety s rodiči.
Program je určen dětem předškolního i školního věku a některé jeho části budou dostupné i v anglickém jazyce.
 
Farmářské trhy na Kulaťáku se konají každou sobotu od 8 do 14 hodin.

 

 

 7.3.2015

 

Po zimní přestávce se opět v sobotu 7.3. vracejí  na Vítězné náměstí Farmářské trhy.

 

Zahajujeme 6. sezónu.

 

První trhy se konají v sobotu 7. března a začínají tradičně v 8 hodin. Na Praze 6 zahajují již šestou sezonu a patří mezi největší a nejnavštěvovanější v Praze.

Na trhu najdete všechny své oblíbené pochoutky tak, jako v minulých letech.

Před každým trhem hledejte konkrétní prodejce na Facebooku a webu Farmářské trhy dle čísla stánku.

Organizátoři pro letošní trhy našli nové dodavatele zeleniny a především bylinek, což jsou tradičně nejžádanější komodity. Toto zboží se bude na trhu objevovat postupně dle sezony. Již na prvním trhu budou v nabídce klíčky vojtěšky, brokolice, ředkvičky, červeného zelí, či zelenina sušená.

„Obecně bychom se chtěly více zaměřit na zdravou výživu a to včetně občerstvení vegetariánského a raw.“, říká Monika Dušková z občanského sdružení Farmářské trhy.

Bohatá nabídka pekařů a pekařských výrobků obsahuje kromě standardních druhů pečiva také například novinky z přirozeně bezlepkových druhů zrn, křupavé trvanlivé celozrnné chleby z BIO mouky a různých semínek, celo-špaldové koláče z BIO celozrnné mouky a špaldového kvasu, bez bílé mouky a bez droždí.

Oblibu si získaly i trhy tematické, jako např. velikonoční, jahodové, květinové, vinobraní a podobně a i v nich se bude pokračovat.

V létě pak na četné žádosti budou trhy každý týden v sobotu.

 

Na zahájení v dětském koutku budou živá zvířata (králíci, morčata, kůzle)

Pokračujeme v podpoře charity, na prvním trhu se budou prezentovat z chráněné dílny Prosaz.

 

Farmářské trhy na Kulaťáku se konají každou sobotu od 8 do 14 hodin.

www.farmarske-trhy.cz

 

TZ - Adventní trhy na Kulaťáku - 29.listopadu 2013 (ke stažení v .pdf)

TZ - Podzimní květinový trh 8. září 2012 (ke stažení v .pdf)

 images/TZ 2 Advent (2)(1).pdf

Pořádá:
Ve spolupráci s:
Partneři kulaťáku:
Partneři sdružení:
verbalni-logo kudyznudy_logo

© 2012 Farmářské trhy, z.s. – organizátor Farmářských trhů na Kulaťáku | Design by Plechárna | Developed by Hanyes