Zelenina Jamborovi

Jsme rodinná farma s více než 25 letou tradicí zabývající se pěstováním zeleniny v Čáslavi a okolních obcích. Pěstujeme veškerou zeleninu, na kterou si jen dokážete vzpomenout a v hlavní sezóně pro Vás sklízíme více než 45 druhů zeleniny a bylinek.

Roky tvrdé práce a dřiny nás naučily, že příroda je hojná k těm, kteří se k ní chovají s úctou a respektem. Proto používáme přírodní hnojiva a minimalizujeme chem. ošetření, čímž zachováváme výpěstkům cenné vitamíny. Naši zeleninku hnojíme zejména chlévskou mrvou a koňským hnojem. Ty dodávají půdě úrodnost a sílu. Kompostem pak dodáváme půdě cenné živiny. Průmyslová hnojiva nepoužíváme, stejně tak jako herbicidy. K ochraně proti plevelům využíváme netkané textilie. Jiné pesticidy používáme v minimálním množství a pouze za bezvýchodné situace k záchraně úrody. Rádi bychom se navrátili zpět k tradičnímu způsobu farmaření a pokračovali v pěstování šetrnému k našemu životnímu prostředí.

Pokud Vám záleží na tom, co jíte, a odpustíte nám leckdy nedokonalý tvar či barvu, které nedoháníme chemií, navštivte nás a odneste si domů opravdu českou zdravou zeleninu.

Zelenina Jamboz pro ty, kteří chtějí žít zdravě a poznat, jak poctivě pěstovaná zelenina skutečně voní a chutná!

Závěrem snad jen - jsme obyčejná česká rodina s “neobyčejnými požadavky“ – žít, tak aby nás život bavil a pracovat na čem, co dává smysl.

 

Produkty: rebarbora, mangold, barevné mrkve, jedlé květy, melouny, batáty, lilky, papriky, rajčata, okurky, nakladačky, dýně, řepa, cukety, brokolice, květáky, saláty, česnek, celer, petržel a spousty dalšího

Kategorie produktů:

Zelenina Ovoce

Fotogalerie:

Pořádá:
Ve spolupráci s:
Partneři kulaťáku:
Partneři sdružení:
verbalni-logo kudyznudy_logo

© 2012 Farmářské trhy, z.s. – organizátor Farmářských trhů na Kulaťáku | Design by Plechárna | Developed by Hanyes