Ovocnářství / Ploskovice

Naše čerstvé ovoce nabízíme nejen v Ploskovicích, ale také na oblíbených farmářských trzích. Rádi Vás obsloužíme na Jiřáku, Náplavce v Praze a na dalších místech. Kvalitní plody ze Zahrady Čech tak máte na dosah ruky. 
Další prodejní místa jsou v Bechlíně č. p. 266 a v Dobříni č. p. 123 u rodiny Petráskových.

Ovoce pěstujeme podle zásad integrované produkce. SISPO, Svaz pro integrované systémy pěstování ovoce, sdružuje české podniky, které produkují zdravější ovoce vysoké kvality při uplatnění ekologicky přijatelných metod pěstování a minimalizují nežádoucí vedlejší účinky agrochemikálií a umělých hnojiv. Další informace naleznete na webu SISPO. 

Dokladem bezpečnosti našich potravin je certifikát GlobalGAP - mezinárodní standard pro správnou zemědělskou praxi. Vychází z uplatňování zásad HACCP, minimalizuje negativní dopad zemědělské produkce na životní prostředí a stanoví kriteria pro bezpečnost práce a ochranu zdraví v zemědělském podniku. 

Ovocnářství Ploskovice je členem UOSR (Unie ovocnářů severočeského regionu). Jedná se o zájmové sdružení, neziskovou organizaci ovocnářů, školkařů, obchodních i odbytových firem, zpracovatelských podniků, odborných institucí, odborných škol a dalších organizací zabývajících se výrobou, skladováním a prodejem ovoce a výrobků z ovoce. 

 

Kategorie produktů:

Ovoce

Fotogalerie:

Pořádá:
Ve spolupráci s:
Partneři kulaťáku:
Partneři sdružení:
verbalni-logo kudyznudy_logo

© 2012 Farmářské trhy, z.s. – organizátor Farmářských trhů na Kulaťáku | Design by Plechárna | Developed by Hanyes