Nutripoint

Společnost, zabývající se nejen výživovým poradenstvím, ale přinášející též zdravý životní styl ve své hmatatelné podobě.

Rád bych Vám představil naše netradiční, nejen chutí originální, výrobky a to, dovolte mi, slovem i fotodokumentací. Na těchto výrobcích produktové řady GREEN LINIE firmy Nutripoint se podíleli odborníci z řad nutričních specialistů a šéfkuchařů z předních pražských restaurací. Naše zeleninové výrobky neobsahují lepek ani laktózu, jsou 100% rostlinného původu, a proto jsou vhodné pro lidi s různými stravovacími omezeními, vegetariany i vegany. Všechny výrobky řady GREEN LINIE jsou svým nápaditým vzhledem též vhodné jako součást dárkových košů, které mohou svou originalitou velice zpestřit, a přinést tak koncovému zákazníkovi jedinečný gurmánský zážitek.

Jan Neužil

Výpis produktů:

Luštěninová pomazánka

K výrobě naší Luštěninové nás inspiroval neutěšená situace na trhu, a jelikož se zabýváme též výživovým a nutričním poradenstvím, chtěli jsme na trh nasadit výrobek pyšnící se lehkou chutí a nutriční vyvážeností se zaměřením na kombinaci luštěnin, červené čočky, cizrny a jahel se sezamovými semínky, pro zvýšení kvality obsažených bílkovin. Je ideálním doplňkem pro křupavé pečivo a zeleninu. Velice chutná je kombinace křupavého pečiva a salátové okurky či cherry rajčátek. Chutí lehce štiplavá, exotická. Možno též kombinovat na pečivu s grilovanými masy.

Lilková pomazánka

Naše Lilková je typickým zahaněčem chutí na něco pikantního, přičemž ji obzvláště ocení milovníci středomořských chutí. Její jedinečnou chuť ovlivňují suroviny, jež jsou běžnou součástí kuchyně právě této oblasti. Za použití čerstvých bylinek jsme dosáhli výrobku, který je často přirovnáván k vegetariánskému „tatarskému bifteku“. Nejlahodnější kombinací je Lilková s česnekovou topinkou. Pokud se navrch navíc přidá strouhaný parmezán, dosáhne se tak naprosto vyvážené a delikátní kombinace.

Ratatouille

Díky autentické chuti je možné se s naším Ratatouille přenést do malebných vesniček francouzské Provence, kde jsou kromě vůně kvetoucích levandulí cítit také čerstvé bylinky a z nejedné chalupy se line vůně grilované i čerstvé provensálské zeleniny provoněné stroužkem česneku a snítkou tymiánu. Právě jih Francie a zájem našich zákazníků o další výrobek, jedinečný vyvážeností chutí a kvalitou použitých surovin.

Vaječňák

Dále nabízíme též domácí Vaječňák, který dokáže svou jemnou chutí velmi mile překvapit. Sice svou kalorickou hodnotou vydá za pěkný kus dezertu, ale stopečka zkrátka k vánočnímu času patří. Při výrobě používáme zásadně pasterované žloutky a rum od prověřených dodavatelů. Tento malý prohřešek prostě stojí za ochutnání. Náš jedinečný tip pro použití Vaječňáku je jeho přidání do kávy nebo jako polevu na čokoládové dezerty či zmrzlinu.

Produkty: ratatouille, paštiky, vaječňák

Kategorie produktů:

Novinky Jídlo s sebou Jídlo na trhu

Fotogalerie:

Pořádá:
Ve spolupráci s:
Partneři kulaťáku:
Partneři sdružení:
verbalni-logo kudyznudy_logo

© 2012 Farmářské trhy, z.s. – organizátor Farmářských trhů na Kulaťáku | Design by Plechárna | Developed by Hanyes