Medový ráj MAXOV

Před 7 lety se na inzerát seznámili Daniel - včelař, ovocnář a později inženýr:o) a Mariana, účetní a tzv. kancelářská myš, a ti dva měli sen: dům na venkově, pracovat na vlastní včelí farmě, mít 7 dětí,  zvířata a samozřejmě včely, jak jinak… Mariana miluje včelí med a Dan prohlašuje, že kdyby se neoženil, byla by ona tou nejlepší zákaznicí  (on myslí - platící:o),  cca 1 kg včelího medu denně.

No, ten vysněný dům jsme hledali celkem 5 let, až nakonec Danův strýc, také včelař a shodou okolností v té době realitní makléř nám poslal fotky Maxova, od té chvíle je to Náš Maxov, zamilovali jsme se do něj a nastěhovat jsme se stačili 7 dní před narozením naší holčičky.

A jak to bylo dál? Jak to je dál? Spousta práce, pořád dokola, ale už jsou vidět výsledky:

Dan se stará o 250 včelstev a o zásobování, Mariana je spíš studnice nápadů, které pak Dana donutí realizovat.

Prodej včelího medu

To bylo trochu historie na úvod, jak se sluší a patří... snažíme se stále zvelebovat jak včelí farmu, prodej medu, tak i firmu a při tom se udržet v optimistickém naladění a hlavně: přežít! Jako rodilý Pražák mohu jen souhlasit s Betty Mc Donald a jejím úžasným Vejcem a já, ta kniha vystihuje přesně to, co prožívám(e). Jen Bob není Bob, ale Dan a já se stěhovala ve 41 letech, kdy už jsem mohla mít "kapku rozumu" - ale neměla:o)) a ne v 18 jako autorka "vejce".

Zatím Vás všechny zdravíme a držte nám palce! Děkujeme! Prokešovi

Produkty: Medoviny, med, medové produkty - akátový med, med se zázvorem, s mateří kašičkou, s rakytníkem, květový pyl...

Kategorie produktů:

Med, rakytník

Fotogalerie:

Pořádá:
Ve spolupráci s:
Partneři kulaťáku:
Partneři sdružení:
verbalni-logo kudyznudy_logo

© 2012 Farmářské trhy, z.s. – organizátor Farmářských trhů na Kulaťáku | Design by Plechárna | Developed by Hanyes