Čerstvě lisované šťávy Fresh-juices / Červený Újezd

Vážení zákazníci,

S radostí Vám chceme oznámit, že dlouho očekávaná BIO lahev pro stáčení našich Freshů je konečně tu! Dost bylo plastu a z přírodního obalu nám všem budou šťávy ještě více chutnat :-)   Je 100% vyrobená z rostlin a neobsahuje žádné škodlivé látky, jako jsou změkčovadla, těžké kovy, BPA atd.. obsažené v běžných plastech.


Takže letos už stáčíme nejen do kompostovatelných kelímků, ale také lahví a to ve dvou velikostech 250 a 500ml. Litrové se připravují. Kdo upřednostňuje sklo, také máme v nabídce a v obou případech můžete tyto obaly nosit vymyté na opakované stáčení, za výhodnější cenu.

Lisujeme s Láskou, pro Vás vždy Čerstvé šťávy.
Jsou plné vitamínů, protože jsou bez pasterizace, bez ošetření tlakem a bez jakýchkoliv úprav, šetrně připravené ze 100 % zdravého ovoce a zeleniny.

Sháníme pro Vás to nejlepší z darů Země v době zralosti a čerstvé zpracováváme. Některé druhy sezónního ovoce a bylin pak šokově mrazíme, abychom je měli k dispozici po celý rok. Zeleninu a ovoce pro naše šťávy odebíráme zejména od našich již dobře známých, malých pěstitelů. Jarní byliny jako kopřivy a pampelišky se sbírají na ekologicky čistých místech vlastního eko-sadu, nebo spíše kousku divoké přírody. 

Většina druhů našich šťáv je v kombinaci s čerstvou jablečnou šťávou a to proto, že tvoří neutrální základ s příjemně sladkou chutí, která ještě více rozvine chuť a aroma daného druhu. Navíc díky jablku je zde zaručena mnohem delší trvanlivost těchto šťáv. V nabídce máme ale např. i čerstvou 100% rakytníkovou šťávu a šťávu z Aloe vera Barbadensis, další druhy a více informací najdete na našich webových stránkách: www.fresh-juices.cz

Nebo na facebooku: www.facebook.com/cerstvestavy

Produkty: Šťávy se lisují do noci před prodejem z čerstvých sezónních surovin. Podzimní nabídka je jablko a hruška v BIO kvalitě, karotka a červená řepa z IPZ u Litoměřic a mladý ječmen z naší ekozahrady. Šťávy se chladí už při lisování a nijak se neupravují.

Kategorie produktů:

Mošty, šťávy

Fotogalerie:

Pořádá:
Ve spolupráci s:
Partneři kulaťáku:
Partneři sdružení:
verbalni-logo kudyznudy_logo

© 2012 Farmářské trhy, z.s. – organizátor Farmářských trhů na Kulaťáku | Design by Plechárna | Developed by Hanyes