Novinky na trhu 24.6.


V sobotu se můžete těšit na Mixit. 

Mixit se nám začal rodit pod rukama ještě na vysoké škole, kdy jsme vlastními silami na 25 m2 míchali dobroty pro naše zákazníky. Sedm let příběhu značky Mixit nás dovedly až k jubilejnímu miliontému namixovanému tubusu. Každý z nich byl vytvořen šikovnýma rukama a z prémiových surovin. Nyní vyrábíme vlastní müsli v různých variantách vč. bezlepkových podob, oblíbené mrazem sušené ovoce, sušenou zeleninu, opravdovou čokoládu, sušenky a mnoho dalšího. To vše bez palmového oleje," říká Tomáš Kanzelsberger, zakladatel Mixitu.

 

Dále se na trhu nově představí bylinné směsi Zdislava. Vyrábí je rodinná firma v Žatci. Jejich originální receptury jsou sestaveny paní Gretou Zitkovou, která má doktorát z klinické farmacie a farmaceutické chemie, specializaci z fytoterapie, certifikát Celostní mediciny, je členkou Asociace mediciny proti stárnutí.

Mnohé byliny sami ekologicky pěstují na vlastních, přirozeně hnojených polích.Volně rostoucí byliny z části sbírají sami v ekologicky čistých oblastech, byliny suší i zpracovávají. Bylinné směsi míchají i plní do sáčků.
 

 Pořádá:
Ve spolupráci s:
Partneři kulaťáku:
Partneři sdružení:
verbalni-logo kudyznudy_logo

© 2012 Farmářské trhy, z.s. – organizátor Farmářských trhů na Kulaťáku | Design by Plechárna | Developed by Hanyes