Novinky na trhu 17.11.2018


Rodinná firma Bylinky od Světa vyrábí kvalitní a poctivé sirupy z lokálních surovin Třeboňska. Obchod, provozovna a bylinková dílna se nachází v Třeboni. Bylinky, které, majitelka firmy, paní Lada Čuříková nesklidí ve své certifikované přírodní zahradě, sbírá v čisté přírodě CHKO Třeboňska. Ostatní suroviny pochází od prověřených pěstitelů z jižních Čech.

Proces výroby je velmi šetrný. Při výrobě dbáme na zachování důležitých vitamínů, látek a silic v sirupech, které zaručují nejen vyváženou a originální chuť, ale i příjemnou vůni.

Podzim je v plném proudu, takže mezi pomocníky u vás doma může patřit náš jitrocelový, slezový, mateřídouškový nebo lipový sirup. Pro prohřátí v sychravých dnech můžeme doporučit hruškový nebo švestkový sirup. Nabídka ovocných a bylinných sirupů je opravdu široká. V tomto ročním období ubývá našemu tělu energie, můžete jej však navnadit i našimi pečenými čaji.

V letošním roce získaly Bylinky od Světa ocenění Chutná hezky Jihočesky s naším jahodovým sirupem. Chuť jahod dokáže v tomto období pozvednout náladu všech členů domácnosti. I tento sirup budete moci ochutnat na trhu.

Přijďte se na nás podívat na Farmářský trh na Kulaťáku. Rádi se s vámi setkáme osobně. Pokud by Vám to nevyšlo, můžete nás najít na Facebooku „Bylinky od Světa“ nebo na našich webových stránkách www.bylinkyodsveta.cz.Pořádá:
Ve spolupráci s:
Partneři kulaťáku:
Partneři sdružení:
verbalni-logo kudyznudy_logo

© 2012 Farmářské trhy, z.s. – organizátor Farmářských trhů na Kulaťáku | Design by Plechárna | Developed by Hanyes