Novinky na prvním trhu v sezóně 2019


Menší rodinná firma Latteria di Antonio navazuje na rodinnou tradici v Itálii, jenž se zabývá výrobou mléčných produktů a italských delikates. 

V Čechách vlastní soukromou mlékárnu, kde si sami zpracovávají mléko a vyrábí z něj rozličné množství mléčných výrobků, například mozzarellu, scamorzu, ricottu, burratu, sýry, jogurty, máslo, tvaroh, mléko, smetanu, mascarpone. Vyrábí i sezónní sýry, dochucené sušenými rajčaty, bazalkou nebo olivami.

 

 

Sýrer Morava

 

Naše sýry vyrábíme výhradně z čerstvého ještě teplého 100% neodstředěného kravského mléka, čímž jsou sýry plné smetany, nezaměnitelné chuti a na trhu zatím v nepoznané kvalitě.

 

Sýrové nitě,

 

Lahodné a plné smetany. Sýr, který vyrábíme z teplého, 100 % neodstředěného a nepasterovaného mléka, čímž v něm zachováme jak veškeré živiny v nezměněné podobě, tak i bakterie, vitamíny a tělu prospěšné minerální látky a enzymy čerstvého mléka. Všechny tyhle látky jsou tolik potřebné pro výrobu kvalitního sýru, což následně naším sýrovým nitím dodává jejích velice lahodnou a v tomto segmentu na trhu zatím nepoznanou chuť.

 

Kavkazský sýr,

 

Podle starodávné adygejské receptury vyrábíme v naší sýrárně rovněž tradiční Kavkazský sýr. Pro jeho výrobu opět používáme výhradně teplé, 100% neodstředěné a nepasterované mléko. Tento sýr je charakteristický jeho vysokou nutriční kvalitou. Přidaná hodnota spočívá při grilováni na plátky nakrájeného sýru, kdy se plátky neroztečou a zůstanou v původní konzistenci.

 

Indické bistro

 

Ve spolupráci s indickými kuchaři provozuji necelé dva roky indický fastfood, na který zde chceme navázat.

Menu Argumentu pro první trhy 

0,4l Kukuřičný krém s green curry 

100g Hovězí burger se slaninou a cheddarem 

200g Double hovězí burger se slaninou a cheddarem 

0,5l Ginger lemonade

 Pořádá:
Ve spolupráci s:
Partneři kulaťáku:
Partneři sdružení:
verbalni-logo kudyznudy_logo

© 2012 Farmářské trhy, z.s. – organizátor Farmářských trhů na Kulaťáku | Design by Plechárna | Developed by Hanyes