Největší trhy v Praze zahajují již 13. sezónu, „Věříme, že bude šťastná“, říkají organizátoři


Vyhověli jsme tisícům našich zákazníků a letos zahajujeme i díky podpoře Prahy 6 již v sobotu 26. února. Čeká nás celkem 43 společných sobot plných dobrého jídla, pití a atmosféry, které potrvají až do Vánoc.

Připravujeme sezónu plnou vylepšení, ale doufáme, že již bez covidových omezení. Trhy zahájíme poctivou zabijačkou. U našich řezníků tak nakoupíte jelítka, jitrnice, tlačenky a další zabijačkové speciality. Restaurace u Veverky pro návštěvníky připraví speciální menu, kde nebude chybět například prejt se zelňáky, prdelačka, halušky s uzeným kolenem a další. 

Na každý další měsíc zařadíme specializovanou akci. Některé jsou již tradiční:  Velikonoce, či Festival malých pivovarůVinobraní a letos oslavíme i Den matek a vrátí se ke Květinové trhy Czesnekobraní.

Oblíbený a očekávaný Festival ambasád – Food and Culture, největší přehlídka zahraniční gastronomie a kultury pod záštitou ambasád se letos pro roční odmlce koná v sobotu 4. června 2022 od 8 do 20 hodin

Chystáme také nový koncept trhů, nové uspořádání stánků, postupně budou přibývat noví prodejci a nové projekty s občerstvením. Prodejní vozy budou umístěny na spodní hraně u parkoviště a budeme více využívat louky pro pohodlí a odpočinek na zákazníků.

Opět se zaměříme na ekologické aktivity – na trzích třídíme a omezujeme produkci zejména plastových odpadů. I vy sami můžete přispět ke zlepšení našeho společného prostředí například tím, že si přinesete vlastní obaly, budete používat látkové tašky či síťovky a na nápoje můžete mít vlastní kelímek.Pořádá:
Ve spolupráci s:
Partneři kulaťáku:
Partneři sdružení:
verbalni-logo kudyznudy_logo

© 2012 Farmářské trhy, z.s. – organizátor Farmářských trhů na Kulaťáku | Design by Plechárna | Developed by Hanyes