Léto na Kulaťáku!


Trhy na Kulaťáku se budou konat beze změny každou sobotu i v letních měsících.

Můžete se těšit na letní ovoce a zeleninu od českých farmářů, velký výběr pekárenských výrobků, vajíčka z volných chovů, mléčné výrobky, maso a uzeniny od českých řezníků a mnoho dalších farmářských produktů.  Kromě toho můžete ochutnat zajímavé pokrmy takřka z celého světa - na trzích pravidelně najdete např. francouzskou Galketku, mexickou kuchyní, hamburgery, pizzu, slovenské lokše, vegetariánské pochoutky a další. Můžete si vychutnat také prvotřídní kávu - na výběr je vždy ze tří kávových stánků. A žízeň uhasíte pivem od malých českých pivovarů, ale k dispozici jsou také skvělá vína z Moravy a Čech. Děti pak potěší nabídka ovocných šťáv a moštů.

Od 1. 7. opět zařadíme také kapely, které zahrají vždy od 10:00 do 13:00. Na loukách poté plánujeme akce pro děti, či možnost piknikových košů.

Trhy na Kulaťáku jsou největší farmářské trhy v Praze a konají se pravidelně již přes 10 let. Podporujeme především české výrobky a zajímavé gastronomické koncepty. Trhy se konají každou sobotu od 08:00 do 14:00 na Vítězném náměstí.Pořádá:
Ve spolupráci s:
Partneři kulaťáku:
Partneři sdružení:
verbalni-logo kudyznudy_logo

© 2012 Farmářské trhy, z.s. – organizátor Farmářských trhů na Kulaťáku | Design by Plechárna | Developed by Hanyes