Již tuto sobotu (4.9.) se uskuteční 3. ročník Festivalu malých pivovarů na Kulaťáku!


 

V sobotu 4. září od 8 do 20 hodin bude probíhat v prostoru Trhů na Kulaťáku v Praze 6 již třetí ročník Festivalu malých pivovarů. Jedná se o jednorázovou akci, které se zúčastní přes 20 malých pivovarů z celé ČR a je doprovázena bohatým programem a speciálními lahůdkami. Akce se koná ve spolupráci s Městskou částí Prahy 6 zdarma. 

 

Nabídka pivovarů bude opravdu široká - pivní speciály, ležáky, pšeničná piva, APA, IPA, Porter, svrchně i spodně kvašená piva. Letošní novinkou budou také jablečné cidery. Standardní nabídka trhů zůstane zachována jako každou sobotu od 8 do 14 hodin. 

 

Oslovili jsme desítky malých producentů piva s nabídkou prezentace na této akci. Zajímavostí bude také účast partnerského města MČ Praha 6 Bayreuthu, které bude na svém stánku točit pšeničné pivo a opékat bavorské bílé klobásy,“ říká za pořadatele Andrea Vodňanská. 

 

Prodejci i farmáři kromě své běžné nabídky pro návštěvníky připraví také bohaté „pivní“ občerstvení: nakládaný hermelín a utopence, guláš, trhané vepřové a kachní maso v housce, jamajské speciality na grilu, zvěřinové speciality na grilu, hotdogy a hamburgery a na odlehčení francouzskou galetku, quesadillu a další. 

 

Součástí festivalového programu bude mimo jiné i bohatý program, který pro je pro návštěvníky připravován ve spolupráci s Letištěm Praha

Těšit se můžete na facepainting a aibrush tetování, možnost vyzkoušet si virtuální realitu a řadu dalších kreativních dílen, určených zejména pro děti. Po celý den budou na místě také odborníci z letiště připraveni zodpovídat vaše dotazy. Jako památku na závěr bude pak možnost pořídit si rodinné foto v letištním fotokoutku. Vyvrcholení aktivit vás čeká v podobě vystoupení psovodů a sokolníků, kteří společně zajišťují bezpečnost pražského letiště. 

 

Těšit se můžete na koncert kapel: Bílá nemoc, Jull Dajen, Anniversary in June, The Red Hot Roosters a Meteleska.

 

Akce pokračuje ve filosofii „neplastování“. Pivo pivovary načepují buďto do skla, nebo do vratných kelímků, či ekologicky zpracovaného plastu. 

 

Seznam pivovarů: Pivovar Proud, Pivovar Trilobit, Pivovar Zahora, Rodinný pivovar Vik, Pivovar Švihov, Pivovarský dvůr Plzeň, Pivovar Květ, Pivovar Bubeneč, Zámecký pivovar Zbraslavice, Klášterní pivovar Strahov, Pivovar Mazák, Pivovar Chříč, Pivovar Vinohrady, Pivovar Falkenštein, Pivovar Cvikov, Pivovar Poděbradský Zdroj, Pivovar Červený Vlk, Břevnovský pivovar , Pivovar Bašta, Pivovar Lajka, Říčanský pivovar, Pivovar Trautenberk, Pivovar Lončák, Cider Tátův sad

 

Přijeďte si na Trhy na Kulaťáku do Dejvic nasbírat své pivní a kulturní zážitky! 

 

FB event.: https://www.facebook.com/events/156898966483231/?active_tab=about 

 Pořádá:
Ve spolupráci s:
Partneři kulaťáku:
Partneři sdružení:
verbalni-logo kudyznudy_logo

© 2012 Farmářské trhy, z.s. – organizátor Farmářských trhů na Kulaťáku | Design by Plechárna | Developed by Hanyes