Den matek na Kulaťáku - 7.5. 2022!


 Těšíte se každou sobotu na pravidelné Trhy? Tak to vám uděláme radost, jelikož 7. května se uskuteční celodenní akce "Den matek na Kulaťáku" a vybrané stánky pojedou až do večera!

Těšit se můžete především na prosecca a vína z celého světa. K vínu budete moci ochutnat například vybrané sýrové speciality, paštiky, rillety a další oblíbené delikatesy.
Kromě toho celý festival provoní také vynikající káva a k tomu slané i sladké pečivo a další zákusky. Chybět nebudou wafle, macronky, quiche, poctivé croissanty a další.
Jistě Vás potěší také bohatá nabídka občerstvení – ochutnat budete moc například sushi a další asijské pokrmy, speciality středomořské kuchyně, grilované dobroty, burgery, ale také veganské a vegetariánské specialit. Další občerstvení budeme postupně zveřejňovat zde v události. 
Na své si přijdou také tatínkové a milovníci piva, jelikož nabídku doplníme taktéž o zajímavé pivovary a chybět nebude také jablečný cider. 
Pro maminky pak budete moci nakoupit menší, či větší pozornost u několika rukodělných stánků. 
Od 11:00 poté odstartuje také bohatý doprovodný program. Těšit se můžete na dopolední a odpolední lekci yógy, květinový workshop a další. V průběhu dne zahrají kapely: The Brownies, Daniel Bulatkin & Allison Wheeler, Marina Laduda, Ivo Pospíšil a Readymade Backsliders. 
O klasické trhy samozřejmě nepřijdete, ty se konají standardně od 8:00 do 14:00. 

Kdy: 7. 5. 2022
Čas: 8:00 – 20:00 h. 
Kde: Vítězné náměstí – Trhy na Kulaťáku
Vstupné: ZDARMA
Facebook událost: https://fb.me/e/2jaPUGkrb
 


Pořádá:
Ve spolupráci s:
Partneři kulaťáku:
Partneři sdružení:
verbalni-logo kudyznudy_logo

© 2012 Farmářské trhy, z.s. – organizátor Farmářských trhů na Kulaťáku | Design by Plechárna | Developed by Hanyes