Na Kulaťáku už to žije: Farmářské trhy odstartovaly sezónu, Blesk.cz


Na »Kulaťáku« už to žije: Farmářské trhy odstartovaly sezónu

 

 

3. března 2018 ● 18:10

Farmářské trhy na Kulaťáku jsou zpět! V sobotu 3. března zahájily sezónu. Prvnímu dnu přálo i počasí, a tak není divu, že se už v dopoledních hodinách strkaly stovky Pražanů u nejrůznějších stánků, ať už s ovocem, pečivem, domácími sýry nebo květinami.

 

Farmářské trhy v Dejvicích u Vítězného náměstí, které žádný Pražan nenazve jinak než »Kulaťák«, patří mezi ty největší v Praze. Objevíte tady desítky stánků se vším, co vás napadne. A nekoupíte tady pouze suroviny na sobotní a nedělní oběd, ale také svíčky, dřevěné nádobí, košíky i čerstvé květiny.

 „Sice je stále pořádná zima, ale nemohli jsme si to zahájení nechat ujít. Suroviny odsud jsou velmi rozdílné od toho, co kupujeme přes zimu v supermarketech,“ prozradila během nákupů na trzích místní obyvatelka Alena.

Video

délka: 00:20

1080p720p360p

Farmářské trhy na Kulaťáku zahájily sezónu Eva Fornálová

Novinky na trzích

Když jsme před osmi lety začínali, nikoho by nenapadlo, že trhy poběží tak dlouho a vytvoří takový boom napříč celou republikou. Jsme rádi, že si návštěvníci naše trhy oblíbili a tráví tam stále více času“, říká jedna z organizátorek Andrea Vodňanská.

Letos se můžete těšit na pravidelné obměňování sortimentu a stánků. „Šanci tak dostanou i nováčci a vznikající podniky, také z Prahy 6,“ prozradila Vodňanská. Těšit se taky můžeme na doprovodné akce, které trhy během sezóny několikrát oživí.

FOTOGALERIE

Farmářské trhy zahájily sezónu

Autor: Eva Fornálová

 

Autor: Efo

www.blesk.cz/clanek/regiony-praha-praha-volny-cas/528086/na-kulataku-uz-to-zije-farmarske-trhy-odstartovaly-sezonu.html

 Pořádá:
Ve spolupráci s:
Partneři kulaťáku:
Partneři sdružení:
verbalni-logo kudyznudy_logo

© 2012 Farmářské trhy, z.s. – organizátor Farmářských trhů na Kulaťáku | Design by Plechárna | Developed by Hanyes