Krůtí farma Druhaz / Sedlčany

Adresa:
Na Červeném hrádku 793
Sedlčany , 26401

Tel:725 119 599
E-mail:farmadruhaz@seznam.cz
WWW:http://www.krutifarma.cz/

Krůtí farma Druhaz

Velice rád bych Vám představil společnost Farma DRUHAZ, spol. s r.o., Sedlčany, jejíž hlavním předmětem činnosti je chov, porážka a distribuce krůt, krůtího masa a výrobků z něj.

 
Krůtí maso je v současné době velmi populární především pro svoji kvalitu a vlastnosti, které odpovídají trendu racionální a zdravé výživy. 
 
Nízké hladiny tzv. špatného cholesterolu a tuků při zachování energetické vydatnosti, dělají z krůtího masa neodmyslitelnou součást stravy. Maso je vhodné k přípravě všech druhů pokrmů v minutkové i v klasické kuchyni, pro přípravu polévek, předkrmů i hlavních chodů především díky rozmanitosti jeho druhů.
 
Naše společnost odkoupila na jaře letošního roku kompletní provoz chovu krůt a krůtích jatek, který je v provozu již od roku 1995 a navázal na tradici chovu drůbeže v Sedlčanech. 
 
Jatka byla kompletně zrekonstruována v roce 2004 na základě směrnic a pravidel EU a jsou držiteli osvědčení o způsobilosti pro porážku krůt a zpracování krůtího masa číslo CZ21810002, vystavené na společnost Farma DRUHAZ.
 
Veškeré chovné i výrobní prostory i procesy jsou pod stálým veterinárním a hygienickým dozorem a v celé historii společnosti nedošlo k žádnému porušení směrnic a pravidel pro potravinářské provozy. 
 
Personál společnosti je náležitě vyškolen a jeho odborné znalosti odpovídají všem požadavkům dozorových orgánů i profesní úrovni potřebné k udržení vysoké kvality našich produktů.
 
Krůtí maso a výrobky z něj jsou dodávány podle potřeb a přání zákazníka v podstatě jako zakázková výroba, podle předem dohodnutých pravidel a parametrů. 
 
Jsme připraveni všechny druhy masa naporcovat dle přání zákazníka nebo dodávat standardní produkci podle nabídkového listu, který přikládáme přílohou . 
 
Jako svoji specialitu připravujeme např. klasická uzená krůtí prsa v moderní udírně, tradiční metodou studeného kouře, bez použití chemických přísad a ochucovadel.

Produkty: Krůtí maso

Kategorie produktů:

Maso
Pořádá:
Ve spolupráci s:
Partneři kulaťáku:
Partneři sdružení:
verbalni-logo kudyznudy_logo

© 2012 Farmářské trhy, z.s. – organizátor Farmářských trhů na Kulaťáku | Design by Plechárna | Developed by Hanyes