Fresh beer

Adresa:
Bubenečská 321/33
Praha 6, 160 00

Tel:724763100, 604225422
E-mail:ondrej.krym@kralovstvipiva.com
WWW:www.kralovstvipiva.com
Facebook:www.facebook.com/pages/Pivot%C3%A9ka-Kr%C3%A1lovstv%C3%AD-piva/146769122093538?fref=ts

Základní ideou naší pivotéky je odklon od monotónní nabídky supermarketů a velkých průmyslových pivovarů, nabídka kvality v podobě vybraného sortimentu a našeho přístupu k zákazníkovi. Připravujeme pro vás řízené degustace, ochutnávky jednotlivých druhů piv, setkání s lidmi z oboru, výlety do pivovarů atd. Jsme přístupní jakémukoliv podnětu, který obohatí naši nabídku a uspokojí vaše očekávání. Jste vítáni!

První pivotéka Království piva byla otevřena v Chomutově ve Školní ulici v prosinci roku 2011. Koncept této prodejny byl založen na širokém výběru lahvových piv českých i zahraničních značek a jeho rozmanitosti.Původní myšlenkou bylo rozšířit povědomí o malých pivovarech a nabídnout zákazníkům možnost piva z těchto pivovarů ochutnávat, objevovat rozmanitost pivního světa a v neposlední řadě nabízet kvalitní služby ve všech směrech.

Prodejna se po půl roce přestěhovala do větších prostor v ulici 28. října a prodej lahvových piv se rozšířil o piva točená, konkrétně o 4pípu a místa k posezení.

 

V říjnu roku 2013 byla otevřena první pražská pobočka Království piva v Bubenči, ul. Národní obrany a její vývoj se ubíral stejným směrem. Z  prodejny, která se asi po půl roce přestěhovala do ulice Bubenečská, se stala pivotéka s posezením a 6pípou.

Chápeme pivotéku nejen jako prodejnu nebo hospůdku, ale především jako místo, kde můžeme prezentovat pivní kulturu a vše, co k ní náleží. Místo, kam zákazníci přijdou pivo nejen ochutnávat a poznávat, ale kde si o něm mohou i popovídat. Naší snahou bylo vytvořit příjemné nekuřácké prostředí s milou obsluhou, kde dostanete svůj „kousek“ do správné pivní sklenice a ten zajíte (případně podložíte) kvalitními chuťovkami od českých farmářů.

Doufáme, že nám zachováte svoji přízeň, která je nezbytná pro další rozvoj naší pivotéky, s že se síť našich provozoven bude i nadále rozšiřovat.

Produkty: Pivo a pivní produkty

Kategorie produktů:

Víno, pivo

Fotogalerie:

Pořádá:
Ve spolupráci s:
Partneři kulaťáku:
Partneři sdružení:
verbalni-logo kudyznudy_logo

© 2012 Farmářské trhy, z.s. – organizátor Farmářských trhů na Kulaťáku | Design by Plechárna | Developed by Hanyes