Bohemia olej

Adresa:
Římská 191/16
Praha 2, 120 00

Tel:773 499 220
E-mail:cerny@bohemiaolej.cz
WWW:www.bohemiaolej.cz
Facebook:www.facebook.com/BohemiaOlej?fref=ts

Manifest "Bohemia olej"

Lisujeme oleje. Zní to jednoduše, ale přesto si připadáme jako kouzelníci. Z kvalitních surovin (ořechy nebo nejrůznější semínka) totiž získáváme ten „elixír života“, díky kterému z jadérka vyroste strom. 
 
Děláme to s láskou, nadšením a baví nás to. Cítíme zodpovědnost nejen za kvalitu a čistotu našeho produktu, ale máme respekt před životním prostředím. Když my nebo partnerský farmář vypěstuje surovinu určenou ke zpracování, uděláme  s ní následující:
 
vylisujeme čistý, zářivý a chutný olej
výlisky rozemeleme na moučku, která poslouží pro přípravu bezlepkové stravy
slupky v peletách jsou výborným biopalivem
 
Vše je v dokonalém souladu jak s tradicí lisování olejů za studena, tak i s moderním životním stylem.
 
Náš olej je opravdu „jen olej“. Nenajdete v něm nic, co tam nepatří, žádné přísady, barviva, „éčka“ a podobně. 
 
Nezbavujeme olej jeho typických chutí a vůní rafinací ani jinými metodami. Nepoužíváme dusík pro prodloužení trvanlivosti. Takže pokud vám nebrání alergie,  můžete naše oleje bez obav používat, a to, jak se říká, „do sebe, tak i na sebe“.
 
Právě, oleje, které skutečně s nejlepším vědomím lisujeme za studena, v sobě kombinují nenasycené mastné kyseliny, neboli také omega 3, 6 a 9, poté spoustu vitamínů a cenných minerálních látek.
 
 Jedním z našich principů je rčení „Zdraví musí chutnat“. A proto vám radíme: bez obav naše oleje vyzkoušejte a budete překvapeni. 
 
Zamyslete se nad tím, co jste konzumovali dříve a porovnejte. Často se nás ptáte, jak a kde naše oleje můžete používat. Odpověď je jednoduchá: „Vše, co umíte s olivovým olejem, dělejte s naším!“ Možná  vám to pak bude chutnat ještě víc.
 
Naší největší předností je, že lisujeme oleje z českých surovin. A konzumace opravdového domácího produktu je základem dobrého zdraví a dlouholetosti.
 
Nedokážete si možná představit, jaký dárek pro svůj organismus představuje každá kapka správně vylisovaného oleje. Střídaní  olejů vám nejen zpestří  chuťové zážitky, ale také poskytne vašemu zdraví téměř vše, co potřebuje.
 
Naučíme vás používat naše oleje v teplé i studené kuchyni a zároveň se budeme učit i my od vás. Nebojte se experimentovat. Dnes, kdy moderní vaření umožňuje promíchávat jednotlivé styly a zvyky světových kuchyní, je možné říci „nic není nemožné“. 
 
Věnujte trochu svého času zlepšení svého života a dělejte to s chutí, pak nebudete litovat, že vám něco důležitého uniklo.
 
Chceme se s vámi podělit o to nejcennější, co nám velkoryse poskytuje sama příroda! Oleje od Bohemia Olej.
 

To nejlepší z naší přírody jen pro vás

Vědci zjistili, že lidé, kteří na svém dortu sfoukli sto a více svíček, mají mimo jiné společnou i jednu podstatnou věc: konzumují regionální potraviny. Jedli jednoduše to, co vyrostlo tam, kde vyrostli i oni či jejich předci.
 
Mnoho z nás si myslí, že jedny z nejlepších olejů jsou olivové. Jejich původ však není český, a co víc, testy prokázaly, že mnoho těchto zahraničních olejů nejsou panenské. 
 
Máme však skvělou zprávu: vypracovali jsme pro vás naše vlastní oleje. Vznikají tradičním způsobem lisování za studena a jsou navíc z vysoce kvalitních českých surovin. Jak jednoduché – necháváme se prostě zásobovat naší přírodou. 
 
A teď vám prozradíme naše malé tajemství: dejte si ráno polévkovou lžíci našeho oleje. Nejenže je to skvělé pro vaše zdraví, ale na vašem jazyku se rozpoutá ohňostroj lahodné chuti. A to je přeci fantastické!
 
V olejích Bohemia najdete spoustu potřebných látek a živin. Organismus si z nich vezme přesně ty, které potřebuje. Například nenasycené kyseliny, vitamíny a další tělu prospěšné prvky. 
 
Hlavní však je různorodost. Vaše tělo ocení, pokud budete střídat jak oleje, tak i potraviny, které konzumujete.
Olej nad zlato
Velmi často se nám stává, že někdo naše oleje ochutná a řekne: „Jsou super, moc mi chutnají, ale co s takovým olejem vlastně budu dělat? Jak ho mám používat?“ 
 
My říkáme: „Jak jen vás napadne, třeba všude místo toho olivového.“ A aby toho nebylo málo, pro muže, kteří rádi experimentují, i pro naše obdivuhodné ženy navrhujeme chytrou kuchařku, která naše oleje jednoduše zapojí do vašeho vaření. 
 
Tak s chutí do toho!

Produkty: Makový olej Makový olej 250ml Olej z vlašských ořechů Olej z vlašských ořechů 250ml Hořčičný olej Hořčičný olej 250ml Dýňový olej Dýňový olej 250ml Hroznový olej Hroznový olej 250ml Lněný olej Lněný olej 250ml

Kategorie produktů:

Doplňky stravy Delikatesy

Fotogalerie:

Pořádá:
Ve spolupráci s:
Partneři kulaťáku:
Partneři sdružení:
verbalni-logo kudyznudy_logo

© 2012 Farmářské trhy, z.s. – organizátor Farmářských trhů na Kulaťáku | Design by Plechárna | Developed by Hanyes