Festival ambasád 2019


 

Čtvrtý ročník mezinárodního Festivalu ambasád FOOD & CULTURE

v sobotu 8. června od 8 do 18 hodin

 

V sobotu 8. června 2019 se uskuteční v rámci Farmářský trhů na Kulaťáku v Praze 6 již čtvrtý ročník prezentace chutí a kultury FESTIVAL AMBASÁD FOOD & CULTURE. 

Gastronomie z celého světa se představí pod záštitou ambasád, menu připraví zahraniční kuchaři, na pódiu se vystřídá řada zahraničních hudebních a kulturních produkcí. V letošním roce 
organizátoři očekávají účast téměř padesáti zemí. Festival ambasád se bude konat v prostoru Farmářský trhů i na přilehlých loukách.


V uplynulém roce akci navštívilo 15 000 návštěvníků, zahraniční gastronomie se prezentovala na 64 stáncích pod záštitou 44 ambasád. 

Standardní farmářská nabídka, která bude v letošním roce přemístěna do Technické ulice, zůstane zachována, aby si návštěvníci mohli nakoupit tradiční zboží, zeleninu, ovoce, uzeniny, nápoje, květiny, sýry, marmelády, vajíčka, mléčné výrobky, pečivo, koláče, maso, bylinky, med, rakytník. Nebudou chybět ani oblíbené restaurace. 


Akci pořádá Městská část Praha 6 ve spolupráci Farmářskými trhy na Kulaťáku.

Pro návštěvníky je vstup na akci zdarma.
Záštitu nad Festivalem ambasád převzal Senát Parlamentu ČR.

Farmářské trhy na Kulaťáku běží již desátou sezónu a staly se vzorem pro mnohé následovatele. Prodejci jsou pečlivě vybíráni a kontrolováni, nabídka se neustále doplňuje. O trhy se stará početný tým lidí, který sleduje nové trendy, koncipuje doprovodné akce, kulturní program, zajišťuje akce a chod dětského koutku a každý pátek trhy staví a v sobotu po trhu zase uklízí. 


Farmářské trhy na Kulaťáku navštěvuje pravidelně pět až šest tisíc lidí nejen z Prahy 6, ale z celé Prahy a jejího blízkého okolí. Prodejci se sjíždějí doslova z celé republiky. 

 Pořádá:
Ve spolupráci s:
Partneři kulaťáku:
Partneři sdružení:
verbalni-logo kudyznudy_logo

© 2012 Farmářské trhy, z.s. – organizátor Farmářských trhů na Kulaťáku | Design by Plechárna | Developed by Hanyes